8 37 792533 KONTAKTAI

Product was successfully added to your shopping cart.

APIE MUS

18 metų patirtį sukaupęs vestuvinių suknelių salonas „Žeiga“

Pradėjome dirbti vestuvinių suknelių, kostiumų bei kitų šventinių rūbų nuomos srityje daugiau nei prieš 18 metų. Per šį laiką mes sukaupėme didžiulę patirtį ir tapome tikrais profesionalais, tad dabar galime tuo pasidalinti su Jumis.

Naujausios mados tendencijos, aukščiausia kokybė ir išskirtinis aptarnavimas – tokiais pagrindiniais principais savo darbe mes vadovaujamės.

Platus suknelių ir aksesuarų pasirinkimas už prieinamą kainą

Pagrindinė mūsų užduotis – paversti kiekvienos nuotakos svajonę realybe. Mes suteikiame galimybę išsirinkti tinkamiausią vestuvinę suknelę, pasiūtą pagal naujausias technologijas, iš aukščiausios kokybės medžiagų ir laikantis naujausių mados tendencijų.

Taip pat siūlome išsinuomoti prabangių vyriškų kostiumų, įvairių proginių, pamergių, pirmosios Komunijos suknelių bei aksesuarų tiek moterims, tiek vyrams.

Mūsų asortimentas yra dažnai atnaujinamas. Pasaulyje pripažinti vestuvinių suknelių prekių ženklai, tokie kaip “Maggie Sottero”, “San Patrick”, "White-One", "Allure bridals", "Rembo styling", "Complice", "Wilvorst" nustebins net ir išrankiausius klientus.

Ir visa tai mes siūlome už itin prieinamą kainą.

Mūsų klientui - išskirtinis dėmesys ir aptarnavimas

Mūsų salone "Žeiga" dirbantys konsultantai užtikrins, kad Jūsų apsilankymas būtų itin malonus ir padės išsirinkti suknelę tinkančią būtent Jums.

Mūsų dėmesys Jums leis bent trumpam pabėgti nuo kasdienių rūpesčių bei pasimėgauti kokybišku aptarnavimu.

Esame įsikūrę patogioje vietoje – netoliese pačio Kauno centro, judrioje Savanorių prospekto ir Tvirtovės alėjos sankryžoje, tad atvykti į mūsų saloną Jums bus itin patogu.

 

Laukiame Jūsų apsilankant!

Malonu, jog renkatės mūsų sukneles

Pagarbiai,

Jūsų salonas "Žeiga"